KONST / Litografier / Färglitografi 13229241
nr 1322 9241
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Färglitografi, Nils Wedel (1897-1967), Signerad, numrerad 177/260. Motivet: 31x64 cm
Nils Wedel, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1897, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:54:53
23/4 18:19:56
100 kr
27/4 18:49:53
Nils Wedel
Läs mer om Nils Wedel